1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata 25% zadatku. Pozostałą należność należy uregulować gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu, na miejscu.
 2. Podany w momencie rezerwacji termin jest wiążący dla obu stron. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie, wpłata nie jest zwracana. W wypadku wprowadzenia przez polske władze lockdownu, zadatek zwracany jest bezzwłocznie.
 3. W sezonie głównym pobyt od soboty do soboty. W pozostałych terminach, do pobytu krótszego niż 7 noclegów doliczona jest jednorazowo kwota 150 zł (za końcowe sprzątanie).
 4. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. W momencie zwolnienia apartamentu należy zwolnić miejsce parkingowe. Nie ma możliwości pozostania wymeldowanych Gości w innym apartamencie ośrodka (np. u znajomych).
 5. Ośrodek nie dysponuje zapleczem dla Gości przyjeżdżających przed godziną 15.00.
 6. Bezpłatnie udostępniane są: łóżeczka i leżaczki niemowlęce, wanienki do kąpieli, krzesełka do karmienia i elektryczne nianie, Konieczne jest zgłoszenie chęci korzystania ze sprzętu przy rezerwacji apartamentu. Zgłoszenie w późniejszym terminie nie gwarantuje dostępności.
 7. Nieodpłatnie udostępnione są również: odkurzacz, żelazko, deska do prasowania i sprzęt plażowy. Nie udostępniamy ręczników. Pralka płatna wg taksometru.
 8. Dla każdego apartamentu, na terenie posesji, przewidziane jest miejsce na maksymalnie dwa samochody.
 9. Ośrodek nie prowadzi wyżywienia Gości. W okresie wakacji posiłki można wykupić np. w pensjonacie Wachta  oddalonym o ok. 50 m.
 10. W okresie od kwietnia do października przebywają u nas głównie rodziny z małymi dziećmi. Z tego powodu prosimy naszych Gości o zachowanie nieprzeszkadzające odpoczynkowi małych dzieci. Dotyczy to zarówno nocy jak i dnia.W wypadku zbyt głośnego zachowania (głośna muzyka, głośna biesiada itp.) zastrzegamy sobie prawo do interwencji. Zastrzeżenie to nie dotyczy okresu sylwestrowego..
 11. Pobyt osób niezameldowanych wymaga wcześniejszego zgłoszenia w administracji. Łączna ilość osób przebywających w apartamencie nie może przekroczyć ilości przewidzianej dla danego apartamentu. Maksymalna długość wizyty może wynosić 2 godziny, bez możliwości korzystania z mediów (np. natrysk, aneks kuchenny, parking). Dłuższy pobyt jest możliwy tylko w wypadku wolnych miejsc w apartamencie i wymaga meldunku oraz wniesieni opłaty za pobyt. Na biesiady, grillowanie i spożywanie alkoholu prosimy zapraszać swoich znajomych POZA  TEREN naszego ośrodka. Nie przewidujemy odstępstw od tej zasady, dlatego prosimy o dokładne przemyślenie decyzji przed dokonaniem rezerwacji.
 12. Na terenie ośrodka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
 13. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.